پوسته کمپرسور  قطعه ای است که در بیشتر مواقع از آلومینیوم ساخته میشود و وظیفه حفاظت از قطعات داخلی کمپرسور کولر خودرو را به عهده دارد. در شکل زیر پوسته کمپرسور خودروی پژو ۲۰۶ از نوع بوشی را ملاحظه می نمایید. پوسته کمپرسور خودروی ۲۰۶ دارای دو نوع بوشی و بلبرینگی می باشد.

پوسته کمپرسور 206

پوسته کمپرسور ۲۰۶

با توجه به اینکه در بسیاری از موارد میتوان با تعویض پوسته کمپرسور از تعویض کمپرسور جلوگیری نمود، شرکت پایا حرکت اقدام به تامین این قطعه نموده است. قیمت پوسته کمپرسور کولر نسبت به قیمت کمپرسور بسیار پایین تر میباشد. با در نظر گرفتن این موضوع مصرف کننده ها بصورت چشمگیری میتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

پوسته کمپرسور برند PHSP با کیفیت بسیار بالا ماشینکاری و فینیشینگ شده است، لذا قطعات داخلی کمپرسور به راحتی در داخل پوسته قرار میگیرند. سیلندر های این پوسته با دقت بسیار بالایی تولید شده اند بصورتی که پیستونهای اصلی کمپرسور بدون هیچ مشکلی در داخل این سیلندرها حرکت رفت و برگشتی خود را انجام میدهند.

در هنگام تعویض پوسته کمپرسور از نوع بوشی، بوش و پیچ پوسته نیز باید در جای خود قرار بگیرد. باید دقت شود که پیچ و بوش به همراه پوسته کمپرسور ارائه میشود.

مصرف کننده ها و یا مکانیکهای عزیز باید در حین استفاده و تعویض پوسته کمپرسور کولر مراقب هرگونه آسیب به پوسته نو باشند. چرا که ممکن است هر نوع شکستگی خصوصاً در لبه های پوسته عملیات آببندی آن را با مشکل رو به رو کند.

برای تهیه و خرید پوسته کمپرسور خودروی پژو ۲۰۶ میتوانید با شماره های شرکت پایا حرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.