ماه و ستاره پمپ هیدرولیک فرمان

قلب پمپ هیدرولیک فرمان ماه و ستاره و کفی فشار های آن می باشد. یکی از عیوب شایع پمپ هیدرولیک فرمان به صدا افتادن پمپ و یا کاهش دبی خروجی آن می باشد. معمولا دلیل ایجاد مشکل در ماه ستاره پمپ هیدرولیک، از بین رفتن هوزینگ و پره ها به دلیل کارکرد طولانی مدت و یا آسیب به وسیله آلودگی می باشد.

پس از اطمینان از خرابی پمپ هیدرولیک فرمان دو راه حل برای رفع مشکل وجود دارد. راه حلاول تعویض پمپ هیدرولیک فرمان و راه حل دوم تعمیر آن توسط فرد متخصص می باشد. تعمیر پمپ هیدرولیک فرمان خودرو مقرون به صرفه و در تمام دنیا مرسوم می باشد. معمولا شرکت های تولید کننده پمپ هیدرولیک به همراه محصولات خود پک های تعمیراتی ارائه می کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که تعمیر پمپ هیدرولیک فرمان با توجه به نوع آسیبی که به آن وارد شده قابل تعمیر می باشد.

ماه و ستاره پمپ هیدرولیک یکی از قطعات بسیار حساس و دقیق پمپ هیدرولیک فرمان می باشد. حتما به این نکته توجه داشته باشید که ماه و ستاره ای که برای پمپ هیدرولیک فرمان خودروی خود تهیه می کنید نو و بسته بندی شده باشد. همچنین حتما ماه و ستاره و کفی های فشار را با هم دیگر تعویض نمایید.

نشانه های ماه و ستاره پمپ هیدرولیک فرمان مناسب وجود کفی های فشار همراه آن و بسته بندی در قوطی های ضد رطوبت می باشد همچنین هیچ یک از قطعات ماه و ستاره پمپ هیدرولیک نباید دارای خط و خش و ضربه خوردگی باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناس فنی مجموعه به شماره ۰۲۱۳۶۹۱۵۲۸۵ تماس حاصل فرمایید.

واحد فنی مهندسی PHSP

۰ پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *